Informačné centrum

Europe Direct Trenčín

Hlavná stránka > Odfoť sa s Domom Európskej únie a vyhraj iPad Mini!

Odfoť sa s Domom Európskej únie a vyhraj iPad Mini!

Máj 2014 a voľby do Európskeho parlamentu sa blížia rýchlosťou svetla! Myslíš si, že Tvoj hlas nemá žiadnu moc? Zamysli sa znovu. Dom Európskej únie na Palisádach 29 v Bratislave zmenil svoj vzhľad – príď sa naň pozrieť a presvedčiť o tom, že aj Tvoj hlas vo voľbách do EP má veľký potenciál!

A keď už budeš pri Dome Európskej únie, nezabudni sa s ním odfotiť! (Prípadne navštív Európske informačné centrum, kde by si mohol nájsť zaujímavé informácie o EÚ.) Svoju fotografiu potom pošli mailom na epbratislava@ep.europa.eu alebo správou na Facebooku www.facebook.com/ikepba . Nezabudni uviesť svoje meno a priezvisko. Fotografie budú uverejnené v albume na našej facebookovej stránke.

Prvé miesto vyhrá fotografia, ktorá získa najväčší počet „lajkov“ na Facebooku. Jej odosielateľ získa skvelý tablet Apple iPad Mini. Ocenené však bude aj druhé a tretie miesto.

Súťaž trvá od 19. novembra 2013 do 31. januára 2014. Tešíme sa na Tvoju fotografiu!

Fotoalbum so súťažnými fotografiami nájdete tu!

Zaslaním fotografie do súťaže účastník súhlasí so zverejnením fotografie na stránke IKEP prípadne EP a sociálnych sieťach IKEP a EP. Zaslaním fotografie do súťaže účastník súhlasí s použitím fotografie v informačných materiáloch vydaných IKEP a EP.

Viac na: IKEP


Zverejnené 25. november 2013