Informačné centrum

Europe Direct Trenčín

Hlavná stránka > Európske metropoly

Európske metropoly

Dňa 19. mája 2015 sa konala vernisáž dizajnérskych prác študentov Strednej umeleckej školy s názvom Európske metropoly, ktorú pripravovalo so Strednou umeleckou školou aj Europe Direct Trenčín.

Na podujatí sa zúčastnili žiaci základných škôl a študenti Strednej umeleckej školy. V úvode projekt Európske metropoly predstavila Mgr. Ingrid Finkeiová zo Strednej umeleckej školy. Nasledovalo predstavenie Europe Direct Trenčín zábavnou súťažnou formou. Podujatia sa zúčastnili žiaci základných škôl 4. a 8. ročníkov. Svoje európske vedomosti si zmerali v obrazovom kvíze a svoju kreativity preukázali v stavaní papierovej veže. Mladých kreatívcov odmenili študenti Strednej umeleckej školy, ktorí vybrali aj víťazný tím.

Vernisáž dizajnérskych prác študentov SUŠ Trenčín si bude môcť verejnosť pozrieť do 30. mája 2015 v knižnici M. Rešetku na Hasičskej ulici v Trenčíne. Zároveň je v knižnici pripravený európsky kvíz pre návštevníkov. Stačí ho vyplniť, vhodiť do európskej krabice a 1. júna 2015 o 10:00 h budú odmení víťazi. Víťazov vyhlásime na našej web stránke a Facebook stránke. Do kvízu sa môžete zapojiť do 30. mája 2015 v knižnici M. Rešetku na Hasičskej.Fotogaléria:


Zverejnené 21. máj 2015